Надійний забудовник

Купити Квартиру під Києвом від Забудовника | БД Холдинг

Купити квартиру під Києвом від забудовника БД Холдинг - тепер просто і вигідно! Компанія забудовник передмістя Києва. Гарантований продаж квартир від забудовника. Купуйте квартири від забудовника

Купити квартиру під Києвом від забудовника

Квартири від забудовника

Ми відмінно зарекомендували себе на ринку житлового будівництва України: з 2010 року побудовано, введено в експлуатацію і заселено 36 будинків. А це дуже хороший показник за такий невеликий проміжок часу.

 

Надійний забудовник

Під егідою бренду BD Holding зібрані досвідчені фахівці у всіх галузях будівництва: архітектори та інженери, проектанти і виконроби, а також безліч інших професіоналів своєї справи.

 

Компанія забудовник

У BD Holding працюють понад 200 співробітників різних спеціальностей. Це дозволяє компанії справлятися з найскладнішими завданнями на найвищому рівні і успішно реалізовувати свою місію: давати Вам можливість купити квартиру під Києвом від забудовника.

 

Продаж квартир від забудовника

Відповідаючи високим вимогам клієнта, ми створюємо комплексні рішення: наші коплекси вирізняє розвинена інфраструктура, продумане благоустрій, громадський транспорт і обслуговуюча організація. З кожним новим комплексом, ми підвищуємо стандарти якості: тільки сертифіковані матеріали, новітні технології фасадних та інтер'єрних рішень.

В даний час ми реалізуємо 5 масштабних проектів під Києвом:
 • ЖК «Львівський» Комплекс включає 2890 квартир, зараз завершується остання черга будівництва, здача якої планується до кінця цього року. Більше 1500 сімей вже оцінили затишну атмосферу і фінансову вигідність новобудов «Львівського».

 • Пражский квартал

  ЖК «Празький квартал» Сучасний заміський комплекс, який поєднує у собі функціональність, доступність і комфорт. У 2014 році була закінчена 1 черга будівництва, 900 затишних квартир знайшли своїх мешканців. Друга черга включає 3 десятиповерхових будинки з підземним паркінгом та інфраструктурними об'єктами.

 • Аметист

  ЖК «Аметист»  Сучасний багатофункціональний житловий комплекс за 2 км під Києвом у мальовничій зоні району Петропавлівська Борщагівка. На даний момент повністю здано в експлуатацію і заселено 550 квартир, у лютому 2016 року розпочата третя черга будівництва. Повне завершення робіт з будівництва та благоустрою комплексу заплановане на грудень 2016 року.

 • Эхопарк

  ЖК «Echo park» Комплекс у мальовничій лісовій зоні з озером поруч з Києвом. Зручний доступ до столичної інфраструктури: великі ТЦ, супермаркети, школи, спорткомплекс у пішій доступності. Скоро ви зможете купити квартиру з 2-Ї черги.

 • Европейка

  ЖК «Європейка» Ми пропонуємо доступні квартири у столичному регіоні, про які мріє кожен. Купити квартиру під Києвом від забудовника тепер по кишені кожному.

Ми працюємо для Вас 
з повною віддачею

Саме тому результатом 
є надійна репутація
будівельних компаній
BD Holding